محتوای این مقاله

تعرفه و شرایط طراحی سایت در کانادا برای شرکت ها چگونه است؟ آیا شرکت های ایرانی طراحی وبسایت در کانادا وجود داردند؟

طراحی وبسایت در کانادا
طراحی وبسایت در کانادا

سلام امیدواریم حالتون خوب باشه! اگر در کشور کانادا زندگی می کنید و یک کسب و کار دارید و یا قصد راه اندازی کسب و کاری رو دارید، قطعا برای طراحی سایتتون با شرکت های کار کرذن برای شما آسون تره و قصد دارید با یک تیم یا شرکت ایرانی کار بکنید! خیلی هم عالی اما با چه شرکتی و با چه میزان بودجه؟ اصلا شرکت های ایرانی در خارج از کشور بر چه اساس نرخ طراحی سایت تعیین می کنند؟

خب اگر قصد طراحی وبسایت در کانادا دارید بایستی یک رنج قیمت داشته باشید و بدونید از چقدر تا چقدر می باید هزیه کنید، یا اینکه چه میزان برای این کار بودجه در نظر بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

بطور کلی شرکت های طراحی وب سایت کانادا هزینه ی این کار را بصورت دلاری از شما دریافت می کنند و حتی اگر با یک شرکت ایرانی کار بکنید هم می بایست ارز رایج کانادا رو پرداخت کنید، پس اگر به دنبال طراحی سایت ارزان هستید دور شرکت هایی که در کانادا مستقر هستند رو خط بکشید و به سراغ شرکت های ایرانی خارج از کانادا برید، بطور مثال شرکت آلپر مدیا که در ترکیه واقع شده است و قیمت و تعرفه های آن به ریال و لیر ترکیه محاسبه می شه می تونه مقرون بصرفه تر باشه.

همچنین ما برای شرکت های کانادایی و ایرانی داخل کشورکانادا هم پروژه هایی داشته ایم که می تونید از بخش نمونه کار ها ببینید.

هزینه طراحی سایت در کاناداهزینه طراحی سایت در کانادا

تعرفه طراحی سایت در کانادا

بسته به نوع شرکت، سابقه و تکنولوژی ای که برای شما استفاده خواهند نمود قیمت و شرایط متفاوت خواهد بود. مثلا اگر شرکتی که قصد همکاری با اون ها رو دارید غیر ایرانی باشن طبیعتا قیمت طراحی وبسایت بالا تر خواهد شد.

انواع طراحی وب هم در قیمت گذاری تاثیر داره یعنی اگر وب سایت اختصاصی بخواهید قطعا قیمت بالاتر میره و اگر وب سایت با قالب یا سیستم آماده بخواهید هم پایینتر، همچنین می تونید توی مقاله تفاوت سایت ساز ها و طراحی سایت اختصاصی از طراحی اختصاصی و سایت ساز یا سایت آماده بیشتر بدونید.

جمع بندی این بخش: بطور کلی قیمت طراحی سایت در کانادا از ۵۰۰ دلار (USC) شروع می شه و تا ۱۰ هزار دلارکانادایی خواهد رفت که باز هم بستگی به شرابط و درخواست شما داره کاملا. قیمت طراحی سایت در تیم آلپر مدیا در صفحه طراحی وب سایت درج شده و می تونید ببینید یا سفارش بدید!

5/5 - (5 امتیاز)
نظر شما درباره این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.